Novinky

Kouzelné vánoce dětem pro radost

Dlouho jsme hledali vhodný termín pro další akci dětem až se nám jeden takový, poslední možný letošní, povedlo najít. Rádi bychom vás pozvali v předvánoční pátek 23/12/2016 v 10:30 do Yard Resortu, kde si na staré sýpce vyposlechneme tradiční příběh trochu netradičně. Za podpory společnosti Elit company s.r.o. - provozovateli Pivních lázní Bernard jsme pro vás připravili divadelní představení Hlídali jsme Ježíška.

Zkuste na chvilku odběhnout od posledního úklidu, pečení a příprav Štědrého dne.  Přijďte se s dětmi vánočně naladit! 

Chtěli jsme jít ven, ale prý bude pršet, a tak raději jindy...

Chystáme pro děti další akci a tentokrát chceme jít ven. Nepřeje nám však předpověď počasí na nadcházející víkend, a proto jsme se rozhodli, že nebudeme riskovat a raději jsme našli náhradní termín 5/6/2016. Doufáme, že se nám podaří vzít děti ven, ještě dříve než budou letní prázdniny. Budeme vás včas informovat.

Víkendové hrátky s prasátky :)

V neděli nás v Předboji navštívila úspěšná spisovatelka

Ester Stará, která dětem poutavě povyprávěla příběh z knihy o Chrochtíkovi a Kvikalce a zapojila děti do příběhu. Vyprávění děti zakončily krásnou koláží, na níž se podíleli všichni malí posluchači. 

Děkujeme paní spisovatelce i paní Skružné (MŠ Želvička, Neratovice), která příběh doplnila facepaintingem a většina dětí si tak své hlavní hrdiny odnesla na vlastním obličeji :)

Již tento víkend v Předboji s prasátky Chrochtíkem a Kvikalkou!

A co děti čeká? Poslechnou si příběh přímo z úst autorky, vyrobí si prasečí ouška a zlatá prasátka, na konec pak společně vytvoří koláž cesty Chrochtíka a Kvikalky a sama autorka vám nabídne knižní novinky, kterými můžete své děti dál potěšit. Trochu jiné nedělní odpoledne.

Nedělní vodnický rej

Navštívilo nás divadlo Romaneto s Hromajzlíkem a Bublinkou, vzniklo hejno ryb :) a na plátně rybník Kalužník, děti si ozdobili vodnické klobouky a věříme, že jste strávili příjemné nedělní odpoledne.

Děkujeme, že jste přišli a dobře se s dětmi bavili. Nabízíme Vám malé obrázkové ohlédnutí a těšíme se na Vás na další akci určené dětem pro radost.

Please reload